
Чорна комбінована жіноча блуза з довгим рукавом. Блуза чорного кольору з комбінованими коміром. манжетами та налокітниками. Контрастна тканина в горошок на комірі та манжетах надають блузам особливу оригінальність. Від лінії плеча, спереду та спинці, проходять рельєфні шви, які створюють приталений силует . Комір на стійці, відкладний, класичний. Застібка до верху на ґудзики. Манжет завширшки 5,5 см. з прямими кутами та універсальною застібкою на ґудзики.
Якісна, дуже приємна до тіла тканина одного з найкращих світових виробників, голландська фірми Tootal. Склад тканини: 80% бавовна, 20% поліестер.
Блузи ТМ Веденеїв завжди можна купити в наших фірмових магазинах міста Києва
. Перемоги 123 — магазин одягу Каштан.
Студія «Стиль і мода VedeneevTM» пропонує класичні блузи найширшого розмірного ряду: від 38 до 58 розміру й обхватом грудей до 116 сантиметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Діловий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 48 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 82 см |
| Колір | Чорний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Вид виробу | Блузка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 449 ₴


